₹ 256000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 5 MT |
| Chamber Size | 12x10x10 ft |
| Temperature Range | 10 to 20 °C |
| No Of Chambers | 1 |
| Refrigerant | R404A |
| Cooling Type | Air Cooled |
| Insulation Thickness | 60 mm |
| Insulation Panel | PUF Panel |
| Door Type | Hinged Door |
| Automation Grade | Semi Automatic |
Praveen Kumar (Owner)
Icetech Engineers
Ground Floor, House No 50a/8, Block WZ Village Basai Darapur
New Delhi - 110015, Delhi, India